Více dětských hřišť a sportovišť.

Kateřina má to štěstí, že skloubila svou lásku k dětem se svým povoláním. Pracuje jako učitelka v mateřské škole a její profese pro ni není jen zaměstnáním, ale i posláním.

Už roky se snaží o to, aby Jablonec nad Nisou, ale i ostatní obce, byly přívětivé ke svým občanům, zejména k těm nejmenším. Kateřina se snaží názory dětem a rodinám přívětivého města prosadit ve školské komisi města Jablonce nad Nisou.

Kateřina ví, že děti jsou naše budoucnost a že o budoucnost se musíme pečlivě starat. Ráda by, aby města a obce v našem kraji podporovala větší výstavbu dětských hřišť, sportovišť pro mládež, investovala do zeleně, podporovala cyklodopravu a eliminovala nebezpečí, které plyne z automobilové dopravy, zejména v centrech měst a na sídlištích.

A přesně o to by ráda bojovala v zastupitelstvu Libereckého kraje.

„Není nic cennějšího než naše děti. Proto péče o ně, stejně jako o prostředí, kde vyrůstají, musí být absolutní prioritou,“ říká Kateřina Krásná, kandidátka Změny.

Ve svém rodném Jablonci se také dlouhodobě zasazuje o kultivaci hromadné dopravy a ráda by přispěla k zdárnému vyřešení tramvajové trati vedoucí z Liberce, včetně kvalitního zázemí konečné stanice v Jablonci.