Doprava zdarma&Chloroplastu anatomické struktury modelu,fotosyntéza, biologie, výuka modelu,vědy a vzdělávání, nástroje.

Doprava zdarma&Chloroplastu anatomické struktury modelu,fotosyntéza, biologie, výuka modelu,vědy a vzdělávání, nástroje.

SKU: z1216

Nový produkt

3 963.32 Kč
Štítky: lidské oko, 4d master, lidské tělo, oka model, animal cell model, lidský orgán, exemplář, dna model, biologie školy, biologický tělo pracuje.

Doprava zdarma& Chloroplastu anatomické struktury modelu, chloroplast, mikrostruktura, biologie, výuka modelu, vědy a vzdělávání, nástroje.

Chloroplast anatomické struktury modelu: Produkt úvod: Chloroplast (anglicky: chloroplast) je zelená rostlina fotosyntetické organely eukaryotické autotrofní organismy. Chloroplasty a mitochondrie jsou podobné, mají své vlastní genetický materiál a genetický systém, ale protože jeho velikost genomu je omezena, je druh semi-autonomní organely. "Chloroplasty v angličtině" (chloroplast) slovo pochází z řeckého slova pro " χλωροπλ�0�4στης ", slovo "zelené" (" chloros "nebo" χλωρ�0�2ς ") a "tvar" (" plastis "nebo" πλ�0�4στης "). Tento model zvětšený 70000000 časy, kdy aplikovaná biologie výuky výuka chloroplastu tvoří strukturu, je velmi intuitivní učební POMŮCKY, digitální identifikace a odpovídající pokyny, má praktické znalosti studentů a pochopení funkce chloroplastu struktury. Tím, že dovozní ochrana životního prostředí PVC, umělá ruka-maloval, dobře udělaný. Hmotnost výrobku: 2,8 kg rozměry výrobku: 45 * 30 * 25 cm


  • Typ: model fotosyntézy
  • Předmět: Lékařské Vědy
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: biologie vyučovací model

Související produkty

Bestsellery