Indické Rovné Vlasy Svazky 3 Bundle Nabídky, Lidské Vlasy Svazky, Remy Vlasy Rozšíření Mohou Být Barvené 10-26 Palců Mimo Porozumění Vše Na Vlasy

Indické Rovné Vlasy Svazky 3 Bundle Nabídky, Lidské Vlasy Svazky, Remy Vlasy Rozšíření Mohou Být Barvené 10-26 Palců Mimo Porozumění Vše Na Vlasy

SKU: z1217

Nový produkt

2 398.54 Kč 1 055.42 Kč
Štítky: afro perverzní útek, mimo porozumění vše na vlasy, vlasy svazky nabídky čelní, indické rovné vlasy virgin svazky, 5 svazky jednat, mimo porozumění vše, 20 svazky jednat, 26 palcový tkát, syrové vlasy svazky nabídky, mifil indické rovné vlasy svazky.

verze=6.2; datum=20180912

details_start

details_end

product_Photo_start

product_Photo_end

recommand_start

chanpin_begin

chanpin_end

100% záruku vrácení Peněz na každou položku.

1 ) Prosím, kontaktujte nás do 24 hodin po obdržení item(s).

2 ) vrácení peněz včetně P&P bude poskytnuta v případě, že položka(y) není, jak je popsáno.

3 ) náhrada bude poskytnuta, jakmile je položka(y) musí být zpět zasláno v originálním stavu.

Prodávající Zaplatí Zpáteční Cena : Loď Nesprávný Typ /Kvalita Problém/Ne Tak, Aby

Return_Refund_Begin Kupující Zaplatit přepravní náklady Prodávající zaplatit přepravní náklady Fotografie poskytnuté informaci Odpor/Nevhodné ANO, Změnit styl nebo barvu, ANO Lodní nesprávné položky nebo barvy ano ano ANO problém s Kvalitou ano ano ANO Umělé důvod ne ne ne NE

Return_Refund_End Q:Bude to prolévání a spleť?

A:Vylučování: několik pramenů počáteční uvolňování nových vlasů je normální. Vždy doporučujeme zákazníkovi těsnění útek před instalací a kartáčování s široký-zub hřeben. Nadměrné vylučování způsobí tím, že útek řezání nebo sucha. Prosím, vždy utěsnění konců pokud můžete snížit útku pro instalaci a udržet ji hydratovanou.

Tangle: Obvykle, naše vlasy nebudou tangle protože je kůžičky neporušené lidské vlasy. Nicméně, suchost, oleje a nečistoty build-up, slané vody, nebo ne česání každý den, povede k zamotání a vylučování. Prosím, postupujte podle péči o vlasy instrukce a používat dobrý šampon a kondicionér na mytí vlasů dvakrát týdně. Q:Můžu si je obarvit na jinou barvu a udělat jiný styl?

A: Ano, naše vlasy jsou 100% lidské vlasy mohou být barvené, odbarvené a po trvalé ondulaci. Nicméně, často barvené a permed bude dělat škodu na vlasy, a dokonce i zničit vlasy. Prosím, nedělejte to často Otázka:Proč tam jsou krátké vlasy na útku?

A:Když vlasy řez od dárce ,to je svazek dlouhé vlasy a ne útek. Délka chloupků je třeba složit pro šití útku.To je důvod, proč tam jsou krátké vlasy tím, že na jedné straně. Prosím, nebojte se o tom, bude to mít dopad vlasy, a nebude mít vliv na vlasy, použití a kvality. Otázka: Je každý pramen vlasů stejné délky?

A:Naše vlasy jsou 100% lidské vlasy, řezání od mladých dárců.Jako naše vlastní vlasy,skutečné lidské vlasy není možné pěstovat stejnou délku každé jednotlivé vlákno. To je důvod, proč lidské vlasy konce jsou vždy tenčí než horní. Prosím, plně pochopit a zvážit před uvedením pořadí. Q:Jak změřit délku vlasů?

A:Pro vlnité vlasy, prosím, natáhnout to přímo, pak provést měření. Q:Kolik svazků potřebuji pro jednu hlavu?

A:doporučujeme všem našim zákazníkům využívat 3-4 svazky pro plnou hlavu šít. To vše závisí na vašich preferencí, a jak plná a silná se vám líbí vaše vlasy. Prosím, poraďte se se svým kadeřník. Každý z našich vlasů svazky váží 3.2-3.5 oz. Protože naše vlasy rozšíření nejsou zpracované a plněné syntetických vláken, zajišťujeme NEJVYŠŠÍ kvalitu.

customer_shart_end

service_start

service_end

choose_us_start

faq_end


 • Chemické Zpracování: NIC
 • Typ Rozšíření Vlasy: Tkaní
 • Původ: KN(Původu)
 • Vhodné Umírá Barvy: NIC
 • Vlasy Útek: Stroj Double Weft
 • Lidské Typ Vlasů: Indické Vlasy
 • Nejdelší Vlasy Poměru: >=10%
 • Materiál Třídy: Remy Vlasy
 • Materiál: Lidské Vlasy
 • Vhodné Umírá Barva: mohou být barvené #27 barva
 • Textura: Rovně
 • Značka: mimo porozumění vše
 • Může Být Permed: Ano

Související produkty

Bestsellery