WEST CYKLISTIKA Bezpečnost Kolo Kabelové Oceli Lock Bike Kolo Anti-theft Kabelový Zámek MTB Cyklistické 5 Heslo Digitální Kolo Řetězové Zámky

WEST CYKLISTIKA Bezpečnost Kolo Kabelové Oceli Lock Bike Kolo Anti-theft Kabelový Zámek MTB Cyklistické 5 Heslo Digitální Kolo Řetězové Zámky

SKU: z156

Nový produkt

791.20 Kč 403.46 Kč
Štítky: moto led digitální, west star auto, anchor plug, digitální americké hodinky, fox bílé, západní pobřeží digitální, domény, 165mm zadní tlumič, hodinky digitální jih, racework.

Zámek na kolo Jméno: WEST CYKLISTIKA Bezpečnost Kolo Kabelové Oceli Lock Bike Kolo Anti-theft Kabelový Zámek MTB Cyklistické 5 Heslo Digitální Kolo Řetězové Zámky

Informace O Výrobku

Značka: WEST CYKLISTIKA

Jméno: Kolo Řetěz Zámek

Barva: Černá

Materiál: Ocel+Hadřík

Délka: Cca 94 cm

Hmotnost: Cca 690g

Oblek pro: Kolo/Motocykl

Vlastnosti: Anti-Theft,Pevné,Odolné,Přenosné

O WEST CYKLISTIKA

ZÁPAD BIKING začal v roce 2001 s jedním cílem: Vytvořit různé cyklistické zážitky pro lidi na celém světě.

Zakladatelé ZÁPADU KOLE NÁM byli inženýři a Čína-na Světové Cyklistiky Sportovec. Chápou své silné stránky. Tak, aby se na kole příjemnější a přístupné lidem na celém světě, udělal to, co věděli nejlépe. Vydali ke zlepšení cyklistické zkušenosti tím, že následující tři zásady: Inspirace, Inovace a řemeslné zpracování.

Začalo to lehké hliníkové rámy. Schopnost ZÁPAD BIKING vyrábět vysoce kvalitní kola za přijatelnou cenu povoleno více jezdců na zážitek jízda na kole ve zcela novým způsobem. Od té doby, ZÁPAD BIKING je průkopníkem pokroky v obou hliníku a kompozitní inženýrství. Jsme představil první cenově dostupné uhlíkových vláken kolo, a proměnil vysoce výkonné silniční kola s naším Celkem Kompaktní Silniční design. V horských kolech, ZÁPAD BIKING jsou vždy dělat to nejlepší.

Za posledních 14 let, WEST CYKLISTIKA rozrostla i mimo své výrobní kořeny, aby se stal svět je přední značka kvalitních jízdních kol a vybavení. S více než 700 maloobchodních partnerů po celém světě, naším cílem je inspirovat dobrodružství ve všech jezdců, od příležitostné na konkurenční.

ZÁPAD BIKING kola vyhrát ocenění za design. Ale co je nejdůležitější, že získat srdce jezdců, kteří se rozhodnou, aby se cyklistika součástí jejich života. Podporujeme tuto volbu. Myslíme si, že to dělá ze světa lepší místo.

VÁŠ ŽIVOTNÍ PARTNER, ZÁPAD BIKING.


  • Funkce: Anti-Theft,Pevné,Odolné
  • barva: černá
  • Oblek pro: Kolo/Motocykl
  • Číslo Modelu: YP0705030
  • Značka: Západ Biking
  • Materiál: OCEL
  • Typ: Kabelový Zámek
  • Velikost: About 94cm
  • Hmotnost: 690g

Související produkty

Bestsellery