Dětský bazén Nafukovací Bazén 23x23.7 Nafukovací bazén pro Děti, Dítě, Batole Letní Rána Až 2020 NOVÉ dropship#. ČERVENCE

Dětský bazén Nafukovací Bazén 23x23.7 Nafukovací bazén pro Děti, Dítě, Batole Letní Rána Až 2020 NOVÉ dropship#. ČERVENCE

SKU: z199

Nový produkt

130.43 Kč 91.22 Kč
Štítky: bazén příslušenství fuente, potápěčský systém, bazén termometer, velký bazén teploměr, plavání v bazénu, bestway bazén, swimava nafukovací bazén, čistič bazénu, inflat bazén, plavky, plavecké bazény.

Nafukovací Bazén 23x23.7 Nafukovací bazén pro Děti, Dítě, Batole Letní Povětří

Funkce :

Spodní jsou jednoduché, aby se nafukují samostatné ventily, vydržet váhu navíc a zároveň zabránit úniku vzduchu. Můžete ji odpálit během několika minut s vzduchové čerpadlo (Není součástí dodávky).

【Prémiové Materiály A Silnou Strukturu】: Přijmout životní prostředí-přátelský a ultra-vysoký standard materiálů PVC pro přímý-kontakt-na-kůže produkty s 0,2 mm tloušťka, která je o 50% silnější než většina na trhu, čímž se snižuje riziko propíchnutí a zajišťuje dlouhou životnost.

【Rychlý Odtok Vody A Skládací】: Vestavěné vypouštěcí zátku na dně bazénu, vypusťte vodu během několika minut. Vypusťte bazén a vyčistěte pomocí uklizené hadříkem vytírání. Složit pro uložení, když se nepoužívá.

【Šťastné Děti Společně】: 23.7X23.7" Nafukovací velikost je doporučená 3 děti, aby si stříkající párty u bazénu v zahradě. Anti-smyk design na spodní a vnitřní střed sedáku, zajištění bezpečnosti a pohodlí vašeho dítěte. Velmi měkká a bezpečná pro vaše dítě, a mají velký čas na koupel.

【Chladné Léto & Mutiple Používá】: Optimální pro vaše dítě, které miluje hrát ve vodě. Nechte dítě užívat si vodní zábavy a ochladit v nadcházejícím létě se to vyhodit bazén. Být také použit jako hrací koutek nebo pískoviště pro děti. Optimální pro vnitřní, on-the-go koupání a na pláž!

Obsah Balení:

1 x Nafukovací Bazén


  • Číslo Modelu: bazén teploměr
  • Typ: BAZÉN

Související produkty

Bestsellery