(1ks) doprava Zdarma PARADOX Alarm Ovládací Klávesnice Systému (PA-636)

(1ks) doprava Zdarma PARADOX Alarm Ovládací Klávesnice Systému (PA-636)

SKU: z235

Nový produkt

628.89 Kč
Štítky: klávesnice alarm, accessoir earkong alarm, alarm klávesnice, kimetsu, paradox, podložka pod myš bíti, klávesnice plastové, Alarm Klávesnice, klávesnice mechanik, alarm paradox.

Klíč Specifikace/Speciální Funkce Kompatibilní s PA-728, PA-738, BT-748 alarm série ( Tato klávesnice není vhodná pro ULT series host ) Jeden oddíl klávesnice 24-zónová LED displej Zůstat-D status LED Patentovaný klíč světelný displej (tlačítko se rozsvítí pro indikaci otevřené zóny) Arm, sleep, stay a vypnutí klíče rozsvítí, což znamená, oddíl status Nastavitelné podsvícení Pokud instalace vyžaduje horizontální klávesnice, vyberte si tento klávesnice PA-636 Proč si vybrat SAFEARMED? 1.Nejsme obchodní společnost,ale profesionální výrobce na mnoho let

2.Máme vysoce konkurenční výrobní cenu.

3. Naši profesionální návrháři jsou vždy sleduje vývoj nových a unikátních produktů s jejich inovativní duchy,tak OEM A ODM jsou vítány.

4. Byli jsme se specializuje na zabezpečovací produkty pro mnoho let a má spoustu pověst a dlouhodobé obchodní partnery.

5.Naše výrobky jsou testovány orgány,a slibujeme, kvalitu.

Představení Společnosti:

(1)S naší vlastní továrnu, která poskytuje nejvíce konkurenceschopné ceny pro detektor plynu.

(2)CE, FCC, ROHS, IP55 pro některé výrobky a certifikát ISO9001, aby jste spokojeni s kvalitou při použití našich produktů.

(3)Profesionální tým vám nejnovější design a uspokojující služby.

Díky za váš čas prohlížení.

Prosím, kontaktujte mě volně získat více informací

Naše služby:

Profesionální zkušenosti a schopnost přijímat a plnit ODM/OEM objednávky. Přímé ovládání na materiálu, testování, kvalita, dodací lhůta ect.

Flexibilní Platební podmínky pohybovala v různých množství

Jeden rok záruka život pro všechny detektory vyprodané od SAFEARMED.


  • Číslo Modelu: PA-636
  • Značka: safearmed

Související produkty

Bestsellery