Youpin Xiaovv HD USB Kamera IP 1080P Webcast Živé Vysílání USB Kamera Vestavěný Mikrofon, automatické Zaostřování on-Line Výuky Setkání

Youpin Xiaovv HD USB Kamera IP 1080P Webcast Živé Vysílání USB Kamera Vestavěný Mikrofon, automatické Zaostřování on-Line Výuky Setkání

SKU: z545

Nový produkt

293.37 Kč
Štítky: pc monitor světlo, xiaovv 1080p usb ip, oficiální xiaomi, kamera kit, hi-fi, mikrofon, usb, ip kamera usb modul, anran nvr, lcd obrazovky náměstí, fotoaparát xiaovv, drát dveře fotoaparát.

Vítejte v Klubu Mi Obchod! V MiClub , jsme s vámi podělit o naši vášeň pro produkty s vynikající poměr kvalita-cena, od Xiaomi a Mi Ekologických značek.

pro Fanoušky Speciální Nabídky !

Vezměte prosím na vědomí, že naše doporučené produkty jsou od Xiaomi a Mi Ekologických značek. Některé z nich nemusí mít Mi logo.

Vzhledem k nepřetržité aktualizaci Mi ekosystému dodavatelského řetězce, nejnovější produkty, které jsme poslat na vás, nemusí být ve stejném obalu, jak je popsáno. Ujišťujeme vás, že naše výrobky jsou SKUTEČNÉ a UP-to-DATA ze Mi to .

Užijte si to!

Webová kamera s rozlišením HD 1080p Autofokus xiaovv PC Webcam 2-megapixel funkce až do rozlišení 1080p . S funkcí automatického ostření a je schopen zajistit, aby vaše videa jsou vždy ostré a jasné. Obličeje a vylepšení funkce, aby vaše nejlepší strana je vždy v obraze. Webkamera s Mikrofonem Skvělá pro webináře, videokonference, živé vysílání, atd. Vestavěný mikrofon s potlačením Šumu snižuje okolní hluk pro zvýšení kvality zvuku pro vaše video. Dokonce i v hlučném prostředí můžete zachytit zvuky, které chcete. USB webová kamera je Plug and Play Pracuje s USB 2.0, ŽÁDNÉ další ovladače potřebné. Připraven k použití za méně než 1 min s jakékoliv kompatibilní zařízení. Pohodlné skládací design umožňuje snadno vzít kamkoliv, a 1,5 m USB kabel je dostatečně dlouhý pro jakýkoli úkol. Stačí jen připojit a jste připraveni jít! Podpůrný systém Podporuje: Windows 7/8/10, Linux 2.4.6 a MacOS10.5 a nahoru , Podporuje širokou škálu video conferencing software, jako je Zoom, Yahoo a Skype! Jak se připojit xiaovv HD Webcam USB fotoaparátu s počítačem Vyzvednout? 1. Plug-konec USB kamery datový kabel do USB v počítači Na rozhraní, vyčkejte, dokud systém automaticky spustit instalaci. 2. Pokud červená kontrolka na přední straně fotoaparátu je na, to znamená, že zařízení je systém spustí normálně, když zelená kontrolka na přední straně je fotoaparát zapnutý , Indikuje, že aplikace je pomocí této webkamery.


  • Připojení: USB
  • S Vysokým Rozlišením: 1080P(Full-HD)
  • Původ: KN(Původu)
  • Podporované Operační Systémy: No
  • Značka: Xiaomi
  • Certifikace: CE
  • Typ: Standard Sám Fotoaparát
  • Styl: Box Kamery
  • Objektiv (mm): 2,8-8mm

Související produkty

Bestsellery