Auto topná rohož 12v autosedačky zimní teplé kryt židli topné rohože zadní square mat topení polštář

Auto topná rohož 12v autosedačky zimní teplé kryt židli topné rohože zadní square mat topení polštář

SKU: z811

Nový produkt

399.27 Kč 231.51 Kč
Štítky: fonda autosedačky, almohaas autosedačky, tepelná masáž sedadla, židle teplejší, 12v mat, auto elektrické mat, mazda topné rohože, fonta autosedačky, auto tepla mat, mokka topné rohože.

Název Produktu: Vyhřívaný Polštář Produktu velikost (přibl. ): přední řady 52*45cm Zadní řady 133*50cm Barva: béžová/černá/šedá/červená/hnědá Napájení: vhodné pro 12v, 12V auto baterie (Napájení nelze použít v televizních. Je zakázáno připojit napájení 12V do 24V napájení. Pokud dojde k nehodě, jste zodpovědní za všechno. ) Maximální spotřeba energie: 36W±3W Minimální spotřeba elektrické energie: 22W±3W Pojistka: 7A Napájecí kabel (přibližně. ):115cm Materiál: polyesterové vlákno 12V Obecné Konektor Zapalovače Teplé připomenutí: pokud je chyba 1-3cm v ruční měření, skutečný objekt má přednost

① Slitiny topný kabel, inteligentní řízení teploty, antifreezing vodič, spínač, zástrčka, vysoké teplotě zástrčka, protiskluzové zpět, plyšové tkaniny, snadná instalace. ② Slitiny topný kabel-topný kabel se skládá z více než deset mědi-slitiny niklu dráty a 500D s vysokou pevností v tahu neprůstřelné drátu. Každý z deseti mědi-slitiny niklu dráty je nezávislý. Pokud jeden z nich je odříznut, produkt může fungovat normálně. ③ Inteligentní řízení teploty je bezpečnější-když sedáku je vyhřívaná na 60 ° c, regulace teploty spínač se automaticky vypne a topení polštář přestane pracovat. Když teplota klesne na 40 ° c, termostat se automaticky zavře a opět funguje. ④ Anti-zmrazení dráty jsou speciálně navrženy pro těžké chladu. Chladu-odolný kabel má vlastnosti odolnost proti opotřebení, odolnost proti chladu, odolnost proti roztržení a vysoká flexibilita. Má dobrou odolnost proti chladu a mohou být použity na dlouhou dobu při nízké teplotě prostředí bez zkřehnutí a praskání. ⑤ Vysoké teploty a plamenu svíčky je bezpečnější používat. Protiprokluzový systém částic na zadní straně může účinně snížit sedák posunutí a zlepšit bezpečnost jízdy a komfort. Plyš tkanina je jemná a hladká, teplé a pohodlné, odolné, teplé, vhodné pro cestování.


  • Položka Délka: 52cm
  • Šířka Položky: 45cm
  • Rozhodné Období: Podzim A Zima
  • Typ Materiálu: Polyester
  • Speciální Funkce: Topení
  • Typ Položky: Potahy A Podporuje
  • Nastavit Kus: 1

Související produkty

Bestsellery