Nové NANYUAN F1 Racing 3D Kovové Puzzle Kolekce Dary 1:16 DIY 3D Laser Cut Model Puzzle, Hračky Pro Dospělé A Dětské

Nové NANYUAN F1 Racing 3D Kovové Puzzle Kolekce Dary 1:16 DIY 3D Laser Cut Model Puzzle, Hračky Pro Dospělé A Dětské

SKU: z943

Nový produkt

323.99 Kč 243.04 Kč
Štítky: 3d kovový model, infračervený měřič úrovně, 3d kovové skládačky, 3d kovový model kit marvel, 3d kovové modely marvel, 3d diy kovové puzzle, 3d laser, 3d kovový model kit, 3d laser pro, drum hoop.

Nové F1 Racing 3D Kovové Puzzle Kolekce Dary 1:16 DIY 3D Laser Cut Model Puzzle, Hračky Pro Dospělé A Dětské

Popis Produktu: Název produktu:F1 Racing 3D Kovový Model Puzzle Barva: Stříbrná Úroveň Obtížnosti:★★★☆☆ Rozměry výrobku:10.5*3.7*2.3 cm(4.13*1.46*0.91 palce) obsah Balení: 1.1 * F1 Racing 3D Kovové Puzzle Hračky 2.1 * Návod k obsluze 3.1 * Jehla-nos Kleště 4.1 * Nůžky, Kleště

1.Ferrari byla založena v roce 1929 s týmem sídlem v Modeně.Ferrari je legendární tým v historii F1, a červená je logo barva Ferrari týmu.

2. Odznak továrnu Ferrari, "Vzpínající se Kůň", pochází z legendární zkušenosti."Vzpínající se kůň" byl to dárek Enzo Rodina Francesco Baracca, italská letecká válka hrdina v první Světové Válce.

3. Ferrari byly součástí Formula One tým dlouho před Druhou Světovou Válkou. 1950 začal hostit mistrovství světa, Enzo ferrari se silnou držení těla.

1.Vážení zákazníci, slibujeme, že budeme dopravit své zboží do 5 dnů po obdržení vaší platby, pokud si koupíte mnoho položek, poštovné dohromady, prosím, laskavě učinit objednávku a kontaktujte nás pro kombinovat přepravní náklady pro vás. 2.Položka Umístění je v Číně.Mezinárodní přeprava bude trvat delší dobu, než domácí, a lodní může být odloženo, protože kurýrní společnost, místní zvyky/povinnosti a některé další nejistoty (svátky, události).Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc.Návrat Přijmout: 1. Pokud nejste spokojeni s naší položky, návrat je přijata do 15 dnů po obdržení. 2. Expediční poplatek pro návrat musí být hradí kupující. 3. Po získání vrácené položky, vrátíme vám u položky cena.


  • Původ: KN(Původu)
  • Věkové Rozmezí: Dospělí
  • Pohlaví: Unisex

Související produkty

Bestsellery