15 Palce Displej Skalp Detektor Obrázek Zmrazit Dálkové Ovládání 100X Vysokým Rozlišením Detektoru Kůže vlasového Folikulu Analyzátor Tester

15 Palce Displej Skalp Detektor Obrázek Zmrazit Dálkové Ovládání 100X Vysokým Rozlišením Detektoru Kůže vlasového Folikulu Analyzátor Tester

SKU: z967

Nový produkt

8 231.96 Kč 4 939.26 Kč
Štítky: tv160, pleť tester, kvantový rezonanční analyzátor, vna analyzátor, vlhkost pleti tester, kůže analýze zrcadlo, auto key tester, příslušenství pro auto suzuki grand vitara, automatické kadeře, kouzlo, vlasy, kulma, vlasy lidské.

Funkce: 1. Vlasy a pokožku hlavy detektor přijímá elektronické žádosti technologií. Je to elegantní vzhled a jednoduché v provozu. Automaticky dodává osvětlení detekce prostřednictvím vlastní zdroj světla, aby se pokožku hlavy detekce jasnější. Je možné zobrazit na obrazovce více intuitivně. To má vysokou citlivost, jednoduché a rychlé, pohodlné ovládání, a výsledek detekce je přímo zobrazí. Nízká spotřeba energie, malé rozměry, snadno ovladatelný a nést.

2. Vlasy a pokožku hlavy analyzer analyzuje vizuálně zdraví a poškození vlasů, dává zákazníkům intimní operace a odpovídající produkty. Nástroj přímo používá high‑definition analýzy optiky. Můžete zmrazit obraz. Přesně analyzovat povahu pokožku a vlasy.

3. To by mělo být řekl, aby byl velmi přesvědčivý v oblasti krásy a péče o vlasy, a to může ověřit kosmetické účinky, které jsme udělali. Je to dobrý pomocník pro náš kosmetický salon dělat pleť pečuje a kadeřnictví.

4. High‑definition kamery mohou být použity k zobrazení statických snímků analyzovat kůže, a zákazník je kůže a vlasy mohou být konkrétně analyzovány, a to tak, že obchod může přijmout cílená opatření, služby a přesně vybrat produkty vhodné pro pokožku a vlasy.

5. High power high-definition bílé světlo: zvětšení je větší, a používá se především pro pokožku hlavy detekce, které mohou detekovat stav pokožky hlavy a vlasových kořínků. To může být použit k detekci tuk, lupy, zablokování, atd.

6. Vysoký výkon polarizovaného světla: se používá hlavně pro pokožku hlavy, detekce, mesoderm mohou být detekovány, pigmentů, skvrn a jiných podmínek, mohou být detekovány.

7. High‑power UV zářením: používá se především pro pokožku hlavy, detekce, který dokáže detekovat podkožní tkáně. Pokud výsledek testu je oranžové nebo červené, znamená to, že skalp je nezdravé. Čím tmavší barva, tím závažnější problém. UV světlo může jasně vidět stav pokožky hlavy. a přijmout odpovídající projekt, plán operace.

Specifikace:

Stav: 100% Zbrusu Nový

Typ Položky: Vlasové Pokožky Detektor

Materiál: ABS

Pracovní Výkon: 15w-36w

Napětí: 100~240V

Dálkové Ovládání Baterie: 2 x AAA Suché Baterie (Není Součástí balení)

Tři-Světlo, Režim: High-definition bílé světlo, high-power polarizovaného světla, high-výkon UV záření

Nástroj Více: 100 Krát

Velikost Obrazovky: 15 Palců

Vlastnosti produktu: vlasy, kůže detektoru může provádět kůži, vlasy a pokožku hlavy analýzy na se: suché, neutrální, mastné, poškozené vlasy, vlasy, váhy, zdravé, lesklé, roztřepené konečky, poškozené vlasy, šedé vlasy.

Pokud se na displeji menu je s Čínskými titulky poté, co je produkt zapnutý, prosím, postupujte podle následujících kroků pro změnu anglické titulky.

1. Najít dálkové ovládání, otevřete menu a pak volby, bude vyskočit na displeji.

2. Pohybovat se (Enter), druhý na poslední.

3. Stiskněte pravé tlačítko na dálkovém ovládání pro vstup druhá možnost, a přesuňte do předposlední (jazyk) pro změnu anglickou verzi.

Poznámka:

1. Tento nástroj je krása testovací nástroj. Provoz přístroje vyžaduje vedení technického personálu. Provoz non‑technický personál může způsobit poškození. Snímač hlava musí být uzavřen, pokud je použit. Pokud je otevřen po dlouhou dobu, bude to způsobí, že hlavy snímače zvládnout ohřát a vliv na jeho život.

2. Nerozebírejte společnosti nástroje nebo pokus o provedení operací, které nejsou popsány v této příručce. Všechny údržbářské práce musí být prováděny technického personálu údržby schválené společností.

3. Neinstalujte nebo neprovozujte přístroj v blízkosti zdroje vody nebo pokud máte vlhké ruce. Být opatrní, aby nedošlo k rozlití tekutiny na přístroj.

4. Jestli následujících situací, odpojte přístroj od síťové zásuvky a obraťte se na údržbě stanice.

1) Kapalné skvrny na přístroji, nebo přístroj vystaven dešti nebo vodě;

2) přístroj vydává zvláštní zápach, kouř nebo neobvyklý zvuk;

3) napájecí kabel je poškrábaný nebo poškozený;

4) přístroj spadl nebo je poškozen kryt

5. Nepokládejte žádné předměty na drát, a neinstalujte přístroj v místě, kde je napájecí kabel je snadné být šlápl na.

6. Prosím, odpojte napájecí kabel po použití, jak zajistit správné použití.

7. Nevkládejte jakýkoli typ objektů do otvoru nástroje, jinak tam může být riziko požáru nebo úrazu elektrickým proudem. Pokud něco spadá do přístroje a nelze jej odstranit hladce, prosím, odpojte napájecí kabel přístroje a kontaktujte vašeho prodejce nebo naši společnost.


  • Výrobní proces: Stroj Vyrobený
  • Napájecí Zdroj: elektrické
  • Komoditní Certifikace Kvality: CCC
  • Materiál: Plastové
  • Značka: TMISHION
  • Typ: Další
  • Původ: KN(Původu)
  • Standardní Napětí: 110V(不含)-220V(不含)
Green Peas27 2021-01-20 All ok! Good 5/5
Buďte první a napište svůj názor!

Související produkty

Bestsellery