Lékařské Odstranění Jizev Silikonový Gel Patch Opakovaně Kůže Opravy Nástroj Zranění Značky Odstranění Kůže Jizvy Terapie Pro Péči O Krásu

Lékařské Odstranění Jizev Silikonový Gel Patch Opakovaně Kůže Opravy Nástroj Zranění Značky Odstranění Kůže Jizvy Terapie Pro Péči O Krásu

SKU: z997

Nový produkt

139.45 Kč 97.72 Kč
Štítky: lékařské dispencer, lékařské značkování, umění lékařské, lékařské dekorace, lékařské istrument, lékařské emt, lékařské téma, lékařské střední, léky, lékařské, tenu lékařské.

Lékařské Odstranění Jizev Silikonový Gel Patch Opakovaně Kůže Opravy Nástroj Zranění Značky Odstranění Kůže Jizvy Terapie Pro Péči O Krásu

Balení: 1ks/Bez Krabice

Velikost: 12x3.5cm (4.72x1.38 inch) Vhodné pro: Hypertrofické jizvy, Akné, jizvy, Keloidní jizva Propadlá jizva Jiné jizvy způsobené chirurgie, popáleniny, opaření, dermatitida, kosmetika, eroze kůže v důsledku infekce nebo chemické látky, mrazu a sucha Bezpečnostní Balíček,Rychlé dodání Metod, Nejlepší čas k použití této Jizva pryč léčba patch: 1-6 měsíců je období, jizva hyperplazie. Tento patch může být použit po hojení ran, obvykle 20-30 dnů, v nepřítomnosti šíření jizvu, než nejlepší. Jak používat: 1. Odtrhněte balení, a vyjměte náplast.

2. Odříznout vhodně velikosti Silicon Tapeaccording na jizvu velikosti, a aplikovat na jizvu. V případě, že jizva je příliš velký, můžete použít několik kusů křemíku pásku ve stejnou dobu, tak dlouho, dokud okraje pásky jsou elegantní.

3. Použijte neutrální mýdlo nebo dezinfekci na ruce, aby se jasné, kůže kolem jizvy, ale čištění lihu je zakázáno. Když očištěnou pleť dostat větrání, suché, odstraňte modrou ochrannou fólii na patch zpět, a přiložte lepicí stranu náplasti na jizvy. Poznámky léčby: 1) jizva patch lze opakovaně použít a prát v pračce. Nemůže být vyslán na rány, které se nehojí ; 2) 4 hodiny za den pro prvních 2 dny, 8 hodin / den pro příští 2 dny, pak dd 2 hodiny za den až do 24 hodin za den; 3) jedna náplast může být použit až do 25 dní, navrhované využití 15 dnů ; 4) 2 měsíců pro průběh léčby, i n cílem zajistit účinnost, se doporučuje koupit alespoň 3 patchs; 5) Pokud je třeba připojit tuto pásku v kloubu nebo jiné postavení těžké opravit, můžete použít obvaz nebo lékařských pásek pomáhat připojení. Získejte navíc 2% slevu na výše 2ks pořadí.

Jizva formace mechanismus:

Kůže je důležitou bariéru pro lidské tělo. Všechny druhy operace, traumata, popáleniny a dermatitida budou všechny vedou k poškození kůže a poškození. Během kůži hojení rány, tělo uvolní bílkoviny zvané kolagen pro hojení rány. Při poškození kůže je do jisté míry syntézu kolagenu a metabolismus bude z normální kontroly, ale v hyperactively nadměrné kolagenu exsudace místo, což vede k nadměrnému bujení kolagenových vláken, a tak tvořit jizvy, na hojení ran část. Jizva vysunutí z normální pleť v nepravidelný tvar a tvoří červené a tvrdé benigh hrudky a dokonce i s kontraktura, svědění nebo bolest. V případě, že nadměrný růst, jizva může ovlivnit vzhled nebo vést k dysfunkci nebo dokonce i rakovinu.

Struktura oxid Křemičitý Gel na Jizvy Terapie Patch

Kailei oxid Křemičitý Gel na Jizvy Terapie Patch je druh biomimetic patch z organosilicon s biologickou aktivitu pod TTS technologie. Pomocí molekulární multiplexing technologie, oprava multiplexy heterogenní molekuly kolagenu s vsítil organického křemíku, v kombinaci s kolagenem opravy faktor, aby se tři-vrstva struktury podobné dermis, epidermis a stratum corneum pokožky, tak, aby zpomalit kolagenových vláken hyperplazie a hydrataci a rozkládají nepravidelné kolagenových vláken. Prostřednictvím trilogie změkčení, obnovení a regenerace", to může probudit vzpomínky na kůži, aby plně opravit různé tkáně jizvy.

Jak Laň s Silica Gel na Jizvy Terapie Patch Odstranit Jizvy?

Silikagel může přímo působit na jizvu povrchu. Jako semi-propustné membrány, může částečně omezit propustnost vody na jizvu povrchu a podporovat hromadění vlhkosti pod jizvou epidermics, což vede k hydrataci. Studie prokázaly, že použití silikagelu patch může výrazně snížit počet pozitivních buněk fibroblast1 růstový faktor (TGF 1), což naznačuje, že oxid křemičitý gel patch působí na jizvy, případně úpravou vztah mezi buněčné faktory a fibroblasty. Experimenty ukazují, že silikonový olej pomalu uvolňuje z silikagelové membrány může bránit posílením fibroblastů uvnitř tkáně jizvy, a tím inhibuje tvorbu hypertrofické jizvy.

Prostřednictvím trilogie změkčení, obnovení a regenerace", to může probudit vzpomínky na kůži, aby plně opravit různé tkáně jizvy.

Interhome oxid Křemičitý Gel na Jizvy Terapie Patch klinického hodnocení

Naše Křemičitý Gel na Jizvy Terapie Patch byl zkoumán a vyvinut Guangdong Aplikovaná Chemie Výzkum iIstitution. V letech 2005-2007 jsme za předpokladu, oxid Křemičitý Gel na Jizvy Terapie Patch do nemocnice na Klinické pozorování. Výsledek výzkumu ukazuje, že tento oxid Křemičitý Gel na Jizvy Terapie Patch je velmi bezpečný a účinný produkt. Dva výsledky jsou následující:


 • vhodný pro 1: Hypertrofická jizva
 • Značka: MEETCARE
 • Číslo Modelu: SP3512
 • Velikost: 12x3.5cm 4.72x1.38 inch,Retail Package,Fast Shipping Methods
 • vhodné pro 6: eroze kůže v důsledku infekce nebo chemické látky, mrazu a sucha
 • Původ: KN(Původu)
 • Platné: 3 roky
 • Certifikát: SGS
 • vhodné pro 4: Propadlé jizvy
 • Materiál: silikonový gel
 • vhodné pro 5: Další jizvy způsobené chirurgie, popáleniny, opaření, dermatitida, kosmetika
 • vhodné pro 2: Akné Jizvy
 • Položka: Jizva pryč léčba patch,Bezpečnostní Materiál
 • Výrobní proces: Hand Made
 • vhodné pro 3: keloidní jizva
 • Napájecí Zdroj: Žádný Elektrický
HuuTuanzz123 2020-10-07 Great product and great seller 5/5
Buďte první a napište svůj názor!

Související produkty

Bestsellery